Оберіть мову: Eng

Відновлення хребта після пологів

Відновлення хребта після пологів.

Молоді мами часто скаржаться на болі в спині. За статистикою неприємні відчуття в попереку, шиї і плечах виникають у кожної другої породіллі. Сумно, що цей стан може тривати від кількох тижнів до 1 року. Причин, що викликають болі в спині, маса.

Молоді мами часто скаржаться на болі в спині

За статистикою неприємні відчуття в попереку, шиї і плечах виникають у кожної другої породіллі. Сумно, що цей стан може тривати від кількох тижнів до 1 року.

Причин, що викликають болі в спині, маса.

Це і великі навантаження (щоденне носіння малюка на руках), і зміщення осі хребта під час вагітності і розтягання м’язів спини і живота, і самі пологи, які є великим стресом для попереку і крижів.

Болі в спині взаємопов’язані зі станом м’язів живота. Під час вагітності ці м’язи розтягуються і подовжуються, розходяться в сторони, в результаті цього коротшають поперекові м’язи. Видозміна поперекових м’язів тягне освіта “западини” в поперековій області, живіт при цьому випинається. Так виникає біль в попереку, яка особливо чітко відчувається при нахилах вперед, піднятті тягарів і присіданнях.

Ще одна причина болю в спині — розтягнення м’язів тазу при пологах, адже проходження плоду через вузький родовий канал — це великий стрес. Найбільш страждають від неприємних відчуттів в спині жінки, чия фізична підготовка на момент пологів залишала бажати кращого. Ті ж породіллі, які і під час вагітності займалися спеціальною гімнастикою, відзначають набагато більш слабку біль. Однак не тільки відсутність тренувань загрожує перерозтягання м’язів тазу. Велику роль тут відіграє зміна гормонального фону, яке і викликає метаморфози в будові зв’язок і суглобів.

Крім того, лікарями-ортопедами виявлена така закономірність: якщо жінка мала викривлення хребта до вагітності, то значить і після пологів її будуть турбувати болі в спині з більшою ймовірністю, ніж у жінок з нормальною поставою.

Якщо говорити про причини болю в спині у породіль, то варто згадати і пологові травми. Під родовою травмою зазвичай розуміють зміщення стегнових суглобів або зміщення хребців крижово-поперекового відділу хребта. Ця проблема турбує найчастіше породіль, які мають більшу масу тіла, а також тих жінок, які увійшли в пологи непідготовленими (не освоїли техніку правильного дихання, не брали щадні пози при сутичках тощо).

Центр здоров’я спини “Кипарис” ефективно використовує багаторічну методику відновлення функцій хребта – це безлекарственная альтернатива масажу і мануальної терапії, в яких застосовується сила фахівця. Наша методика заснована на можливості ВЛАСНОГО тіла і ВЛАСНИХ сил.

За допомогою тренажера «Кипарис»:

  • знімається надмірний тиск на міжхребцеві диски і хребцеві суглоби;
  • відновлюється кровообіг в навколохребцеві тканинах;
  • знімається набряк і запалення в зоні ураженого диска;
  • розслабляються спазмовані м’язи;
  • розвантажується хребет;
  • відновлюється тонус глибоких м’язів спини і структура міжхребцевих дисків.