Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Лікування плоскостопості у Києві

Плоскостопість – деформація форми стопи з пониженням її склепінь і втратою ресорної і амортизуючою здібностей стопи. У слідстві чого склепіння стопи не можуть виконувати дві основні функції: утримання рівноваги і амортизація присутньої ударної сили на хребет при ходьбі. З-за того, що м’язи і зв’язки стоп перестають працювати і стають слабкими, вони змінюють і зовнішній вигляд – осідають і стають абсолютно плоскими.

Це загрожує негативними наслідками для суглобів. Вони змушені компенсувати всю навантаження, яку раніше брали на себе стопи. Саме тому з-за плоскостопості можна відчувати болі в спині і ногах зовсім не підозрюючи, що причина цих проблем – це сплощення склепіння стопи. Як наслідок, виникає швидке стомлення при ходьбі, біль у стопах, колінах, стегнах і попереку, а також розвивається патологічна постава, сколіоз, міжхребцевого артрозу, варикозне розширення вен.

Плоскостопість буває як вроджені, так і набуті. Придбане плоскостопість зустрічається в будь-якому віці і може бути пов’язано родом діяльності людини (професією). Плоскостопість у людей сидячих професій, так і у людей, робота яких пов’язана з частим перебуванням на ногах, а також важкої фізичної праці. В одному випадку плоскостопість формується із-за відсутності навантаження на м’язи стопи, а в іншому – з-за надмірних навантажень.

Причини плоскостопості:

  • надмірна вага;
  • спадкова схильність до слабких м’язів і зв’язок стопи;
  • слабкі зв’язки і м’язи стопи і гомілки через відсутність фізичного навантаження;
  • незручна, вузька або неправильно підібрана взуття, високий каблук;
  • тривалі навантаження на ноги і стопи;
  • вагітність;

Травми: травми стоп, перелом щиколотки і п’яткової кістки, удари і тріщини хрящів, розриви зв’язок, ушкодження м’язів і зв’язок, що зміцнюють склепіння стопи;

Захворювання: рахіт і як наслідок ослаблення й м’якість кісток, які дуже легко деформуються, ускладнення після поліомієліту – параліч м’язів стопи і гомілки;

Симптоми плоскостопості:

  • стоптане взуття;
  • швидка стомлюваність ніг;
  • біль у стопах після навантаження, набряклість, можливі навіть судоми;
  • на останній стадії захворювання крім ніг починає боліти поперек;

Причин виникнення плоскостопості дуже багато, але основною причиною є недостатня розвиненість м’язів і зв’язок стопи. Тому для правильного формування склепіння стоп потрібно постійно тренувати. У проблемі лікування плоскостопості може допомогти наш центр здоров’я хребта «NewSpine». Спеціальні вправи, що виконуються на тренажері, і опорний валик дозволяють здійснити масаж стоп, зміцнити м’язи зводу стопи і поліпшити циркуляцію крові в нижніх кінцівках.

logo