Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Лікування Ішіасу

Ішіас – клінічне прояв запалення сідничного нерва розвивається в результаті здавлювання корінців спинного мозку, розташованих на рівні попереково-крижового відділу хребта. Ішіас не діагностується як самостійне захворювання і є своєрідним сигналом розвитку в організмі деяких хвороб.

Симптоми Ішіасу

Сідничний нерв бере початок на рівні попереково-крижового відділу і далі поширюється вниз на нижні кінцівки, забезпечуючи їм рухливість і чутливість. Симптоми ішіасу в основному залежать від того, нервові корінці якого ділянки зазнали патологічні зміни.

Основними симптомами ішіасу є:

1) Біль у нижніх кінцівках

2) Зміни рухової активності і чутливості нижніх кінцівок

Сила і тривалість больових нападів досить відчутно відрізняються у різних хворих. Біль спадного характеру, починаючись в області попереку, опускається вниз по нозі, зачіпаючи кінчики пальців. Вона може бути гострою, ниючий, колючий, пекучої, а її гострі напади, як правило, чергуються з затишшям. У патологічному процесі зазвичай бере участь одна нога, але відомі випадки залучення обох кінцівок.

У деяких хворих основний прояв ішіасу – втрата чутливості ніг, що супроводжується відчуттям оніміння, поколювання. У запущених випадках згинання гомілки або підняття стопи викликає певні труднощі.

Причини появи ішіасу

  • Грижа міжхребцевого диска, що призводить до здавлення нервових корінців.
  • Інфекційні хвороби з виділенням токсинів, які уражають сідничний нерв.
  • Інтоксикації організму ендогенного (при діабеті, подагрі) та екзогенного (отруєння алкоголем і важкими металами) характеру.
  • Переохолодження.
  • Остеофіти або кісткові нарости на хребцях, що розвиваються внаслідок остеохондрозу або остеоартрозу хребта.
  • Доброякісні та злоякісні пухлини хребта.
  • Спондилолістез – зміщення хребця відносно того, який розташований нижче його.

Лікування Ішіасу

Хороші результати в лікуванні ішіас захворювання демонструє центр здоров’я спини «Кипарис». Фахівці реабілітаційного центру позбавляють від проблем з хребтом без застосування медикаментів і хірургічного втручання за допомогою унікальної методики «Самозахист організму», яка полягає у проведенні занять на спеціальному пристрої «Кипарис», дає позитивний ефект вже після перших занять і, на відміну від інших методів, володіє довгостроковим результатом. Відсутність небажаних побічних ефектів дозволяє застосовувати методику у пацієнтів різних вікових категорій і без фізичної підготовки.

У більшості випадків лікування ішіасу спрямоване на зменшення хворобливих відчуттів, але не усуває основну причину розвитку ішіасу. Медикаментозне лікування та масажі дають лише полегшення на короткий термін. Якщо Ви хочете позбутися від проблеми всерйоз і надовго, то приходьте до нас. Центр здоров’я спини «Кипарис» – це ефективне рішення проблем зі спиною! Ми допоможемо Вам попередити подібні захворювання або позбавитися від них без болю, насильства над організмом, медикаментів і важких фізичних навантажень.

Профілактика ішіасу

Для попередження розвитку ішіасу рекомендується займатися спеціальною гімнастикою або проходити профілактичні курси (від 25 до 60 занять), спрямованої на зміцнення м’язів і хребта. Ці ж вправи можна застосовувати для зниження больового синдрому та попередження рецидивів ішіасу.

logo