Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Болі в хребті

 • Знімаємо біль у хребті за 1-2 сеансу
 • Діагностуємо причину болю
 • Лікуємо без операцій

Самою поширенною недугою всіх віків, а особливо старшого покоління, є біль у спині.

Чому болить хребет? Причини можуть бути зовсім різні: від больових синдромів при запаленні внутрішніх органів до важких змін структури хребетного стовпа і защемлення нервів. Розібратися в причині і призначити необхідне лікування може тільки спеціалізований лікар, тому не займайтеся самолікуванням, не терпіть біль, зверніться в Центр здоров’я хребта «Кипарис».

Болі в хребті: про що говорить локалізація?

Для того, щоб допомогти пацієнту у вирішенні проблеми болів в спині лікар повинен в першу чергу з’ясувати причину розвитку патології.

Для цього дуже важлива топографія і локалізація болю:

 • Біль може локалізуватися в плечовому поясі. При цьому страждає шийний відділ і грудної. Часто больові відчуття віддають в руку, супроводжуються немением кінчиків пальців, неприємним пощипування в долонях, посиленням болю при вдиху.
 • Біль в області поперекового відділу супроводжується обмеженням рухливості, хворобливими відчуттями в підребер’ї, псевдо-нирковими болями.
 • Особливостями патології крижового відділу є біль у хребті в комплексі з больовими відчуттями в нижніх кінцівках, інакше пальців ніг, відчуття «мурашок» в ступнях.

Чому болить хребет?

Як правило, біль є сигналом про порушення роботи того чи іншого органу або системи. У випадку з болем у хребті причинами виникнення неприємних відчуттів можуть бути різні фактори:

 • защемлення нервових волокон;
 • деформація структури хребців;
 • зміщення хребців, розвиток сколіозу;
 • міжхребетні грижі;
 • травми та забої м’яких тканин або кісток;
 • розтягнення зв’язок, міозити, невралгії внаслідок переохолодження або перенапруження спини;

Біль також може бути віддає, коли не болить спина, а внутрішні органи, розташовані в цій області. У будь-якому випадку встановити причину, чому болить хребет і локалізацію запального процесу може тільки фахівець в ході ретельного огляду і після проходження всіх необхідних досліджень: рентгена, магнітно-резонансної томографії, УЗД або інших аналізів.

За характером перебігу запальні процеси спини поділяють на гострі і хронічні. І якщо в першому випадку біль не дає пацієнтові нормально пересуватися, сидіти і лежати, то хронічні болі значно слабше проявляються стрибкоподібно після навантажень або переохолоджень. Це дуже небезпечно, оскільки без належного та своєчасно лікування патологія прогресує, втягує в процес все нові ділянки і органи. Лікувати таку хворобу набагато складніше. Тому при найменшому дискомфорті в області спини настійно рекомендуємо звертатися за допомогою до фахівців.

Лікування болю в хребті ЦЗС Кипарис

Лікування болю в хребті повинно бути комплексним. Воно включає:

 1. Комплекс фізпроцедур в лікуванні болю в хребті допоможе розслабити тонічно скуті м’язи, зняти напругу і зайву іннервацію нервових пучків, посилити приплив крові (і розчинених у ній медикаментів) в область запалення. Але такі призначення вам може зробити тільки лікар, тому що не при всіх патологіях різні маніпуляції можуть допомогти, а то і зовсім будуть шкідливі.
 2. Не варто недооцінювати масаж і спеціальний комплекс вправ у схемі лікування болю в хребті.

Посилаючись на ці дослідження Центр здоров’я хребта розробив унікальну технологію «Самозахисту організму» із застосуванням апарату «Кипарис». Використання різних європейських і східних технік масажу в комплексі з оздоровчими тренуваннями дають вражаючий ефект. У більшості випадків болі в хребті зникають назавжди. І без оперативних втручань. В залежності від тривалості курсу, вдається вилікувати навіть самі запущені хронічні випадки, хвороби при яких найчастіше пропонують робити операцію або ставлять діагноз: невиліковно. При цьому весь комплекс лікувальних заходів проводиться під суворим наглядом кращих фахівців клініки. Нам важливий результат – ваше здоров’я!

Якщо у вас болить хребет, німіють кінцівки, вам складно нахилятися, присідати, боляче стояти або сидіти – не терпіть біль. Звертаючись за допомогою до нас, ви отримуєте унікальну можливість скористатися комплексом «Кипарис» та отримати консультацію від провідних фахівців-реабілітологів. З Центром здоров’я «Кипарис» ви назавжди забудете про болі в спині і відчуйте всю принадність активного життя!

logo