Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Біль в попереку зліва

Чим викликана біль у попереку зліва?

Будь-які хворобливі відчуття це сигнал організму про порушення його роботи. Якщо відчувається біль у попереку зліва, то можна припускати кілька варіантів патології:

  • подразнення нервових волокон унаслідок їх защемлення або запалення;
  • запальний процес в м’язових тканинах, що супроводжується їх набряканням, онімінням, обмеженням скорочувальної (рухової) функції;
  • віддалені больові відчуття, пов’язані з захворюванням внутрішнього органу топографічно розташованого в цій частині організму.

Як правило, в більшості випадків така симптоматика викликана проблемами з хребтом. Хворобливі відчуття є не єдиною проблемою організму, а лише сигналом про допомогу. Дуже важливо виявити причину захворювання, усунути первісний фактор і привести всі системи та органи нормальний здоровий життєвий ритм. Саме цим і займається центр лікування хребта «Кипарис».

Ми пропонуємо нашим пацієнтам широкий спектр діагностичних послуг, лікувальних і профілактичних заходів. В нашій клініці ведуть прийом відмінні фахівці з великим досвідом роботи. Тому, звертаючись за допомогою в «Кипарис», будьте впевнені: Ваша спина в надійних руках!

Більше чверті дорослого населення країни страждає від проблем з хребтом. Неприємності починаються задовго до появи болю. Це пов’язано з порушенням постави, сидячим способом життя, відсутністю повноцінного сну та ін.

«Стріляє в лівий бік» або чому бувають болі в спині зліва?

Багато пацієнтів скаржаться на болі в попереку зліва. Що ж може так боліти? Згідно топографії внутрішніх органів у цій області знаходяться селезінка, ліва нирка, петлі кишечника, підшлункова і шлунок. У жінок слід виключити запалення лівого яєчника, тому позаплановий візит до гінеколога просто необхідний. У чоловіків така проблема повинна стати причиною відвідування уролога.

З метою вивчення стану внутрішніх органів найкраще пройти ультразвукове дослідження внутрішніх органів, зробити загальний аналіз крові. У цьому випадку з’являється можливість виключити захворювання органів черевної порожнини. Для людей старшого віку не завадило б зробити кардіограму.

У тому випадку, якщо всі дослідження дали негативний результат, є сенс обстежити стан хребетного стовпа і нервової системи. Ідеальним варіантом є відвідування лікаря-вертебролога, фахівця з хвороб хребта. В якості додаткового обстеження поперекового відділу Вам можуть призначити проведення спеціалізованого МРТ.

Характер хворобливих відчуттів в попереку зліва, викликаних захворюваннями хребетного стовпа

При підозрі на біль «від спини» вам слід звернути увагу на характер больових відчуттів. Розрізняють два види болю і види патологій з ними пов’язані:

  1. У першому випадку біль у попереку зліва ниючий, тупий, тягучий і одноманітна. Вона ніде не коле, нікуди не віддає. Її характер не змінюється при зміні положення тіла або в русі. І навпаки, вона проявляється або посилюється після тривалого сидіння, лежання або стояння. Така біль сигналізує про перебіг хронічного процесу.
  2. У другому випадку біль у спині зліва буде різкою, гострої, колючої, ріжучої, віддає при русі в сусідні ділянки. Нерідко разом з такими болючими відчуттями у пацієнтів прогресує «м’язова крепатура», скутість рухів. Після фізичних навантажень біль може посилюватися, її осередки окреслюються яскравіше. Нерідко при цьому хворому важко дихати, т. к. при вдиху біль посилюється, загострюється вона при вертикальних рухах.

Для лікаря стане більш інформативним не тільки характер болі в попереку, але і її локалізація:

  • болить поперек зліва і при цьому стріляє (віддає) в ліву ногу або сідничний м’яз – це ознака запалення нервових корінців нижнього поперекового відділу;
  • якщо біль поширюється на пахову область, болить черевна м’яз – уражені верхні поперекові хребці;
  • біль в попереку в момент руху, ходьби є ознакою запалення грушоподібної м’язи або сідничного нерва.

Вивчаючи свої хворобливі відчуття, в будь-якому разі не починайте лікування без консультації лікаря. Тільки фахівець може поставити правильний діагноз і призначити прийом препаратів.

Вагітність і біль у спині зліва

Нерідко болі в попереку зліва виникають у жінок на останніх місяцях вагітності. Це говорить про складність для осьового хребетного стовпа витримати навантаження, пов’язане із зростаючим вагою плода. Слід розуміти, що це не просто втома. Надмірне перезбудження нервових закінчень спини може викликати гіпертонус матки. Тому вагітним жінкам з ознаками захворювань поперекового відділу варто відвідати фахівців і не відкладати лікування. Крім того, після пологів потрібно обов’язково проконсультуватися з вертебрологом щодо питань корекції хребетного стовпа.

Як лікувати біль у спині?

У будь-якому випадку, ви повинні розуміти, що запущений запальний процес, який перейшов у хронічну стадію, більш складно піддається лікуванню. Тому в першу чергу необхідно своєчасно провести діагностику, встановити діагноз і почати лікування якомога швидше. На ранніх етапах лікування буде швидше консервативним, з використанням лікарських препаратів, масажів і фіз. процедур. У більш важких ситуаціях може знадобитися хірургічне втручання. Тому бережіть своє здоров’я. А центр лікування хребта «Кипарис» Вам в цьому допоможе!

logo