Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Болі в спині

 • Знімаємо біль у спині за 1-2 сеансу лікування
 • Діагностуємо причину болю
 • Лікуємо без операцій

Останнім часом представники обох статей працездатного віку все частіше звертаються до лікарів, скаржачись на болі в спині. У більшості випадків це виявляється характерною ознакою патологічних процесів, що протікають в людському організмі. Перший крок на шляху до лікування – правильна діагностика. Ключовим методом дослідження таких захворювань вже довгий час є магнітно-резонансна томографія (МРТ).

Лікування болю у спині в центрі здоров’я спини «Кипарис»

Дискомфорт і неприємні відчуття в спині, не кажучи вже про сильних болях – вкрай небажаний життєвий «напарник» для кожної людини, якою б діяльністю він не займався. Ця проблема змушує чоловіків і жінок постійно рахуватися з самим собою, у чому обмежуючи раніше звичний спосіб життя. Проте, зовсім не обов’язково стає жертвою поневірянь, які можуть бути викликані цією недугою. Фахівці центру «Кипарис» допоможуть позбутися від такої неприємної проблеми.

Профілактика та лікування болю в спині є пріоритетним напрямком у професійній діяльності нашого центру здоров’я. Численні клієнти, знову зажили повноцінним життям, особисто в цьому переконалися. Звернувшись в реабілітаційний центр «Кипарис» у Києві, ви теж зможете приєднатися до них, забувши про дискомфорт і всіляких обмеження, виникнення яких провокує біль у спині.

болі в спині

Причини виникнення болю у спині

Практично всі фахівці сходяться на думці, називаючи причинами больових відчуттів в спині такі хвороби:

 • Протрузія міжхребцевого диска;
 • Спазми м’язової тканини;
 • Міжхребцева грижа;
 • Дегенеративні процеси (остеохондроз, остеопороз та інші);
 • Запалення крижово-клубового зчленування;
 • Стеноз хребетного каналу;
 • Артроз міжхребцевого каналу.

Природно, це далеко не повний перелік недугів. До того ж, на етапі діагностики фахівці виділяють первинну та вторинну причину їх виникнення.

Хребет, як відомо, складається з безлічі пов’язаних еластичними хребців. Це м’язові тканини, зв’язки і міжхребцеві диски. Всі вони включають в себе безліч нервових закінчень, які цілком здатні викликати біль у хребті та/або спині.

Такі патологічні процеси в хребті, як зміни функціонального і дистрофічного характеру у суглобах, сухожиллях, дисках, зв’язках і м’язах, є первинним показником хвороби. Вторинні симптоми, пов’язані з травмами, інфекціями, пухлинами, захворюваннями внутрішніх органів та іншими патологічними процесами.

Ряд чинників, які підсилюють навантаження на хребетний стовп, теж нерідко провокують виникнення болю. До таких відносять слабку фізичну активність, сидячий і малоактивний спосіб життя, надмірна вага, фізичні навантаження, а також період постменопаузи.

Біль в спині: лікування та діагностика

Ніколи не варто терпіти дискомфорт і хворобливі відчуття, чекаючи, що все пройде само собою. Існує ряд «тривожних дзвіночків», відчувши які, необхідно негайно звернутися до лікаря. Серед таких фахівці виділяють наступні симптоми:

 • Несподіване, спонтанне виникнення болю;
 • Больові відчуття не проходять протягом двох і більше днів;
 • Виникнення низки інших «додаткових» симптомів, наприклад, підвищеної температури;
 • Біль віддає в кінцівки (ноги, лікті, коліна).

Незважаючи на те, що всі вищеописані симптоми можуть бути тривожним сигналом, не варто все-таки приймати їх за 100-відсотковий ознака хвороби. Біль у спині, яка супроводжується будь-якими з цих симптомів, також може бути і симптомом іншого захворювання. Саме тому, переживаючи больові відчуття, терпіти і затягувати не варто. Потрібно відразу ж звернутися до фахівця-реабилитологу. Ні в якому разі не варто займатися самодіагностикою, шукати відповіді в інтернеті або звертатися за допомогою до всіляких «порадникам» без належної кваліфікації.

Тільки огляд і консультація кваліфікованого лікаря допоможе правильно і детально діагностувати захворювання, встановити причину його виникнення і призначити лікування. Болі в спині, які постійно відчуває пацієнт, нерідко потребують більш детальної діагностиці, і в такому випадку не обійтися без додаткових методів обстеження. Побачити можливу патологію на початковій стадії її розвитку допоможе рентгенографія, комп’ютерна томографія, а також ядерно-магнітний резонанс.

Біль в спині: лікування та профілактика у Києві в центрі «Кипарис»

Замість того, щоб чекати появи хвороби, а потім ще й боротися з можливими наслідками, фахівці рекомендують докласти максимум зусиль для профілактики. До речі, рекомендований максимум не так вже й великий. Все, що потрібно від вас, це дотримуватися кількох простих правил:

 • Вести активний спосіб життя, займатися фізичною культурою;
 • Дотримуватися режиму харчування, вживати здорову їжу;
 • Не нервувати, не піддаватися стресам;
 • Не переохолоджуватися;
 • Правильно ходити, сидіти і стояти, вставати і лягати.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого центру здоров’я допоможуть в найкоротші терміни забути про проблеми, які здатна спровокувати біль у спині. Причини її, як ми вже встановили, найчастіше пов’язані з патологіями, що протікають в хребті. Саме ці патології і не дозволяють повною мірою насолоджуватися життям. Ми ж не тільки гарантуємо їх лікування, але і допоможемо запобігти повторному виникненню.

Центр «Кипарис» у Києві займається не тільки діагностикою, профілактикою та лікуванням болю в спині. Ми також допомагаємо відновити функціональні здатності хребта в цілому, позбавитися від дискомфорту і неприємних наслідків, які могла викликати біль у хребті та спині.

Отримати більш детальну інформацію про сферу діяльності та послуги, що надаються реабілітаційним центром «Кипарис», Ви можете на нашому сайті або по телефону.

logo