Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

СИМПТОМИ

ЗАХВОРЮВАННЯ

Хвороби спини і хребта: причини і лікування

Болі в спині і хребті – одна з найпоширеніших скарг у чоловіків і жінок працездатного віку. Найчастіше, больові відчуття в спині говорять про патологіях, аналогічне характерно і для хребта. Якщо вчасно не відреагувати на «тривожний сигнал», не звернутися до лікаря, больові відчуття цілком можуть вилитися в захворювання хребта.

Перші ознаки хвороби дають про себе знати задовго до того, як людина відчує біль у спині. Спочатку з’являється втома, скутість, потім починає колоти між лопаток, відчувається важкість у попереку, вранці може спостерігатися оніміння рук. Якщо проігнорувати настільки неприємні ознаки, прогрес хвороби хребта буде неминучий. Вже незабаром потенційний хворий може почати відчувати себе подібно манекену – в увазі скутості хребта він не зможе нормально зігнутися, розігнутися, повернутися.

Більшість потенційних хворих, відчувши біль у хребті, приймають її за серцеву патологію. Дійсно, хвороба спини і хвороба серця має схожі симптоми – больові відчуття виявляються за грудиною або в лівій лопатці, в обох випадках можуть німіти руки. Ще одним таким, що збиває з пантелику симптомом є тахікардія і задишка. Проблема лише в тому, що при підозрі на хворобу серця, яка насправді є хворобою спини, ні ЕКГ, ні прийом препаратів не матимуть належного ефекту. Належний ефект апріорі неможливий, так як початковий діагноз в корені невірний.

Діагностика і лікування спини в Києві в центрі здоров’я «Кипарис»

Правильна діагностика причини – перше, що необхідно зробити при скаргах пацієнта на біль. Магнітно-резонансна томографія (МРТ) вже багато років є основним методом дослідження в подібних випадках. Важливо розуміти, що правильну причину болю і потенційного захворювання, може встановити тільки фахівець, який має в своєму розпорядженні не тільки досвід та знання, але і спеціалізоване устаткування.

Діагностика, профілактика та лікування спини – це пріоритетний напрям у діяльності центру здоров’я «Кипарис» у Києві. У нашому штаті працюють тільки профільні фахівці з належним рівнем кваліфікації та багажем досвіду.

Як і більшість захворювань, хвороби спини в цілому і хребта, зокрема, можна запобігти. Куди ефективніше і результативніше діє попередження і профілактика, яка і допоможе запобігти лікування хребта. Банального дотримання простих правил може виявитися більш, ніж достатньо:

  • Слідкуйте за поставою;
  • Правильно подымайте і переносите тяжкості;
  • Акуратно вставайте і лягайте;
  • Правильно і регулярно харчуйтеся;
  • Захистите себе від нервових і стресових ситуацій;
  • Займайтеся фізичною культурою;
  • Не переохолоджуйтеся.

Центр здоров’я спини «Кипарис» у Києві також надає висококваліфіковану допомогу по відновленню функціональних можливостей хребта. Почніть насолоджуватися повноцінним життям вже сьогодні, не допустивши повторного виникнення хвороб у майбутньому.