Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Антицелюлітний масаж

Більшість сучасних жінок будь-якої комплекції і віку мають спільного ворога – целюліт. Неприваблива «апельсинова кірка» викликає певні комплекси щодо своєї зовнішності, і доставляє дискомфорт прекрасним дамам.

Целюліт, всупереч поширеній думці, ніяк не пов’язаний із зайвою вагою, він може з’явитися і у худеньких дівчат. Горбиста шкіра на певних ділянках тіла вказує на порушення лімфатичного відтоку в підшкірно-жировому шарі і мікроциркуляції в ньому. Простими словами, целюліт з’являється внаслідок застою рідини в жирових клітинах шкіри.

Найбільш популярним і ефективним способом вирішення проблеми є масаж антицелюлітний. Курс з декількох сеансів здатний помітно зменшити бугристость на стегнах, сідницях, животі і зробити шкіру більш підтягнутою і пружною. Численні позитивні відгуки про процедуру свідчать про її високу ефективність.

Ручний антицелюлітний масаж – це механічна дія на поверхневі і глибокі шари жирової тканини. Процедура сприяє зняттю набряку тканин, розгладженню шкірного тургору і підвищенню тонусу шкіри, поліпшення лімфодренажу, відновленню обмінних процесів і кровообігу в тканинах.

Результати по проходженню сеансів антицелюлітного масажу:

 • Зменшення отечностей;
 • Невелике зниження ваги, зменшення обсягів;
 • Підвищення тонусу шкіри і поліпшення її структури;
 • Нормалізація гормонального фону і ендокринної системи;
 • Тіло набуває витончені вигини;
 • Підвищення самооцінки, поліпшення самопочуття, настрою.

Особливості процедури антицелюлітний масаж

Масаж проводиться лежачи, клієнт приймає зручне положення, максимально розслабивши всі м’язи. В процесі роботи масажист використовує різні гелі, мазі або олії, за бажанням клієнт може принести свої. Мануальна техніка масажу забезпечує глибокий розігрів всіх шарів тканин, стимулює кровообіг. В результаті масажних рухів прискорюються обмінні процеси, прискорюється приплив кисню до клітин. Уже через кілька сеансів бугристость шкіри зменшується.

Тривалість процедури і курсу

Фахівці центру реабілітації хребта NewSpine рекомендують проводити курс масажу в 10-12 сеансів з перервою 1-2 дня між ними. Один сеанс займає 70 хвилин, що залежить від обсягів тіла пацієнта і стадії целюліту. Оптимальну тривалість курсу встановлює фахівець з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Що впливає на результат?

Проведений курс антицелюлітного масажу однозначно забезпечить видимий результат. Але поєднання масажу з помірними фізичними навантаженнями і правильним харчуванням багаторазово підвищить ефект від процедур.

Протипоказання на антицелюлітний масаж

Масаж від целюліту не рекомендується пацієнтам при наявності певних захворювань:

 • Захворювання шкіри або крові;
 • Тромбофлебіт, тромбоз, варикозне розширення вен;
 • ВІЛ;
 • Онкологічне захворювання;
 • Наявність гострих запальних процесів;
 • Період вагітності і менструації.

Наш Центр Реабілітації Хребта знаходиться в Києві (Лівий берег, р-н Дарниця – метро Позняки)