Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Масаж

Масаж у Центрі здоров’я спини «Кипарис» як спосіб збереження і відновлення здоров’я

Масаж (фр. Masserрозтирати), мануальна терапія (лат. Manos – рука), хіротерапия (грец. Cheir – рука), костоправство, остеопатія. Все це – методи впливу на тіло за допомогою рук. Рукам підвладне те, що не під силу самим складним і дорогим лікам: повернення душевної рівноваги, відновлення фізіологічних функцій організму, продовження періоду молодості та краси.

Мануальні техніки мають абсолютну природність взаємодії з людським тілом і доступність для застосування, робить їх найбільш бажаними для застосування в якості профілактичних, оздоровчих та косметологічних процедур у всьому світі.

Фахівці центру здоров’я спини «Кипарис» для ефективного досягнення поставлених перед собою цілей: профілактика і альтернативне оздоровлення людей, разом з пристроєм «Кипарис» та методикою «Самозахист організму» використовують масаж.

Для кого призначений масаж у Центрі здоров’я спини «Кипарис»?

Для людей, які дбають про себе і хочуть зберегти здоров’я або повернути його без шкоди своєму організму, але при всьому цьому мають проблеми:

При болях шийної – комірцевої зони

Час лікувального масажу в залежності від складності виконується від 30 хвилин до 60 хвилин (наприклад, масаж спини триває 30 хвилин). Цього часу масажу цілком вистачає, щоб максимально досягти ефекту на зону дії.

При цьому, при застосуванні лікувального масажу варто враховувати протипоказання, так як це важливо. Наведемо список захворювань і факторів, при яких лікувальний масаж проводити не можна:

 • Запальні процеси в організмі
 • Кровотеча
 • Пошкодження шкірних покривів
 • Туберкульоз
 • Ішемія серця
 • Алергія

Але не варто забувати, що не всі протипоказання носять постійний характер, найчастіше після відновлення всіх запальних та гнійних процесів, лікувальний масаж можна застосовувати.

Процедура лікувального масажу

Складається з трьох етапів:

1.Ввідного

 • Вступний процес включає в себе погладжування приблизно 3 хвилини, для розігріву та підготовки людини до основної процедури лікувального масажу.

2.Основного етапу

 • Основний етап полягає в диференційованому масажі в залежності від характеру захворювання і стану хворого.

3.Заключного

 • Заключний етап балансує і знижує інтенсивність основного етапу і спрямований на легке погладжування всієї області тіла.

Після проведення лікувального масажу необхідно відпочити протягом 3-х хвилин. Курс лікування становить приблизно 10 прийомів, залежно від тяжкості захворювання.

Вплив лікувального масажу на організм

Масаж вважається універсальним засобом і має безпосередній позитивний вплив на м’язи, судини й внутрішні органи людини. Завдяки лікувального масажу поліпшується стан шкіри і підшкірної клітковини. Завдяки цьому підвищується шкірно-м’язевий тонус, шкіра набуває здорового вигляду та еластичності.

Сприятливу дію лікувальний масаж надає:

 • Серцево – судинної системи
 • Центральній нервовій системі
 • Дихальним шляхам
 • Шлунково-кишковому тракту
 • Статевій системі

Правильна техніка лікувального масажу проводиться курсами. Кількість необхідних процедур призначається в індивідуальному порядку в залежності від рекомендацій лікаря. Після перших занять у людини поліпшується загальний стан. Ефективність лікувального масажу безпосередньо залежить від правильного вибору техніки, масажного крему.

Застосування всіх типів в комплексі сприяє швидкому одужанню людини. Проводити лікувальний масаж повинен тільки навчений кваліфікований фахівець з медичною освітою.

Які результати отримує людина від масажів в Центрі здоров’я спини «Кипарис»?

У світі суєти і неспокою люди найбільше потребують гармонії і внутрішній рівновазі. Масаж може допомогти в цьому. Техніки масажу, дозволяють відкоригувати психологічні проблеми і активувати позитивні емоції. Масаж в центрі здоров’я спини «Кипарис» дає можливість профілактики психосоматичних захворювань, яких зараз дуже багато. Наприклад, людина відчуває негативні емоції: від постійних стресів на роботі, вдома.

Часом з’являється м’язові спазми (затиски), порушується кровопостачання якогось органу, розвиваються тахікардія, гіпертонія, виразка. Масажист, діючи на певні групи м’язів, на конкретні точки, здатний викликати не тільки спогад про травмуючої ситуації, але і саму емоцію, яку можна розрядити.

Інші техніки спрямовані на посилення енергетики організму і посилення працездатності. А комусь, навпаки, необхідно розслабитися, зняти напругу, навчитися засинати без снодійного.

Комплексне використання масажу з пристроєм «Кипарис» та методикою «Самозахист організму» значно посилює профілактичний і оздоровчо-відновлювальний ефект від занять в центрі. Специфіка використання пристрою «Кипарис» та методики «Самозахист організму» полягає «у взаємодії» з глибокими м’язово-кістковими та судинно-нервовими структурами організму, що оточують хребет і покращують його здоров’я і здоров’я всього організму людини.
Перед початком заняття на пристрої «Кипарис» людина повинна максимально розслабити мозок і великі м’язи першого і другого шару, починаючи від шкірних покривів. Масаж перед заняттям на пристрої «Кипарис» готує розум і тіло до отримання максимального результату від методики «Самозахист організму»: усуває спазми і гіпертонус великих м’язів, покращує кровообіг, усуває тугу рухливість суглобів.

До кого із фахівців Центру здоров’я спини «Кипарис»?

Всі реабілітологи-масажисти професіонали. Вони індивідуально застосовують ту техніку, яка в даний момент найбільш корисна для людини. Об’єднуючи у своїй практиці західні та східні технікі масажу: матеріалістичний і енергетичний.

Головна їх перевага – професіоналізм у сфері масажу, закріплені патентами і багаторічною практикою. Всі знання, які були придбані, це енергія і духовність, йому допомагають зробити масаж незабутнім. Потрапивши на масаж людина повинна розслабитися довіритися фахівцеві з масажу. Тіло повинно позитивно відгукуватися на те, що з ним роблять під час сеансу масажу. Прислухайтеся до себе, своїх відчуттів, і ви зрозумієте, чи підходить вам фахівець.

Масаж може багато чого! Але масаж — це не маніпуляція, це взаємодія. За допомогою масажу можна лише пробудити певні процеси в організмі людини. Здатність вилікуватися у владі пацієнта і його настрої на досягнення результату. Любіть себе, доглядайте за своїм тілом і не допускайте того, щоб воно хворіло. Ми готові вам в цьому допомогти!