Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Лікування головного болю, мігрені

Лікування головного болю, мігрені

Лікування головного болю, мігрені
У 80% випадків причиною головних болів у людини є дегенеративно-дистрофічні захворювання або викривлення хребта. При остеохондрозі,сутулості або сколіозі організм намагається підтримувати вертикальне положення хребта, підвищуючи напругу в м’язах спини і шиї. М’язи шиї, в свою чергу, кріпляться до потиличної кістки, і тривалий їх гіпертонус призводить до розвитку головних болів м’язового напруги.

В цих зонах, внаслідок м’язового гіпертонусу, починає накопичуватися молочна кислота, посилюючи больовий синдром. Крім цього, напружені м’язи шиї сильніше натягують скальп.

В таких випадках людина відчуває, що на голову як би надітий тісний обруч або маленька шапочка, які здавлюють голову, викликаючи головний біль. Особливо відчувається дискомфорт при рухах голови і дотики до неї.

Часто головний біль виникає при вираженому остеохондрозі хребта, коли порушується венозний відтік, викликаний м’язовим здавленням вен, що йдуть від черепної коробки.

Існує маса фармакологічних препаратів, що обіцяють полегшення головного болю, але жодна таблетка не дасть вам гарантії повного лікування, тому що вона ніяк не зможе вирішити проблему, пов’язану з патологічними процесами в хребті. Ваш масажист пообіцяє зняти гіпертонус м’язів і «розім’яти шию, але запропонує Вам повторний курс, в кращому випадку через два місяці.

Лікування головного болю при вираженому остеохондрозі хребта

Мануальний терапевт своїми діями може навіть погіршити ситуацію в шийному відділі хребта. Що ж робити?

Звертатися в «Центр здоров’я спини «Кипарис»! Фахівці нашого Центру підберуть для Вас щадні лікувальні вправи, спрямовані на усунення причин головного болю, навчать правильно використовувати дихання для насичення тканин тіла киснем, допоможуть нормалізувати артеріальний тиск і психо-емоційний стан.

Головні болі – з цією проблемою до лікаря-невропатолога щорічно звертається все більша кількість наших з вами співвітчизників. Цікавий факт: щорічно понад 70% жителів України скаржаться на епізодичні, а то й хронічні головні болі. Утім, ця цифра не претендує на об’єктивність, оскільки далеко не всі звертаються за наданням кваліфікованої медичної допомоги, оскільки все ще воліють займатися самолікуванням, яке найчастіше є не ефективним.

Лікування головного болю, викликаної проблемами хребта, в нашому спеціалізованому центрі є одним з основних напрямків роботи кваліфікованих консультантів і реабілітологів, які допоможуть Вам позбавитися від причин виникнення головних болів, щоб насолоджуватися повноцінним, повної радісних подій життям.

logo