Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Люмбаго: лікування і симптоми. Причини виникнення люмбаго

Люмбаго – різкий приступ болі в попереку (простріл) , тривалість якого може варіювати від декількох хвилин до декількох годин. Виникнення больового синдрому обумовлена дистрофічними змінами в міжхребцевому диску з подальшим роздратуванням чутливих рецепторів. Основною групою ризику є чоловіки середнього віку 30-40 років.

Симптоми люмбаго

lumbagoГостра біль і м’язове напруження виникають в основному в момент фізичного навантаження, що супроводжується підвищеним потовиділенням з подальшим охолодженням організму. Пульсуюча, мова, що прострілює біль позбавляє хворого можливості рухатися, змушуючи його застигнути в незручній позі. Натискання на поперек вкрай болісно, м’язи спини напружені. Спокій і лежаче положення на твердій поверхні сприяють зниженню больового синдрому. Іноді раптово виникла сильна біль також різко зникає, купуючи ниючий характер. Будь-які, навіть незначні, фізичні зусилля організму – кашель, чхання, нахили тіла – призводять до посилення болю.

При рецидивах нападу люмбаго до основного симптому можуть приєднатися біль в сідниці і задньої поверхні стегна. Деякі хворі відчувають головний біль.

Причини виникнення люмбаго

Основні причини люмбаго – остеохондроз і міжхребцева грижа. При остеохондрозі відстань між хребцями зменшено, що призводить до здавлення нервових закінчень. При міжхребцевої грижі формується набряк навколишніх тканин, який здавлює нервовий корінець. В обох випадках виникла біль викликає відповідну м’язову напругу.

Факторами провокування люмбаго можуть бути фізичне навантаження, перегрівання тіла з подальшим охолодженням, довге перебування в незручній позі або сидячому положенні, інфекційні та вірусні захворювання, поранення, травми, зміщення хребців, пухлини різної етіології.

Принципи лікування люмбаго

У гострий період люмбаго, хворим рекомендується суворий постільний режим на твердій поверхні тривалістю 7-10 днів.

Відразу після виникнення гострого болю необхідно лягти на спину, зігнути в колінах ноги і притулитися попереком до жорсткої поверхні. Це попереджає розвиток наступного больового синдрому і зменшує напругу м’язів.

При часто повторюваних приступах люмбаго рекомендується перевестися на щадний режим роботи, що виключає фактори провокування. При дотриманні рекомендацій рецидиви люмбаго можуть припинитися, в іншому випадку, можлива повна втрата працездатності.

Медикаментозне лікування та лікувальний масаж дають лише полегшення стану на короткий термін.

Унікальну безоперационную методику лікування люмбаго та інших хвороб хребта розробив центр здоров’я спини «Кипарис». В її основі лежить природна здатність організму до самовідновлення втрачених функцій хребта за допомогою комплексу вправ на пристрої «Кипарис». Курс занять дозволяє позбутися остеохондрозу і надовго поліпшити самопочуття при міжхребцевої грижі. З перших же занять зникають болі і дискомфортні відчуття в спині, поліпшується постава. Методика, позбавлена побічних ефектів, успішно застосовується для всіх категорій хворих, в тому числі, не мають фізичну підготовку.

Якщо Ви хочете позбутися від проблеми всерйоз і надовго, то приходьте до нас. «Центр здоров’я спини «Кипарис» – це ефективне рішення проблем зі спиною! Ми допоможемо Вам попередити подібні захворювання або позбавитися від них без болю, насильства над організмом, медикаментів і важких фізичних навантажень.

logo