Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Про Методику

Особливості методики і тренажера «Кипарис»

Основою методики занять з використанням пристрою «Кипарис» є природна здатність організму самостійно регулювати і відновлювати втрачені функції хребта за допомогою виконання комплексу повільних рухів у стані повного розслаблення під контролем власної свідомості.

Володимир Петрович ПекурАвтор методики «Самозахист організму» і пристрої для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис» (патент на винахід № 829760) Академік Міжнародної академії технологічних наук (МАТН) при Організації Об’єднаних націй) Володимир Петрович Пекур. Ефективність методики Пекура Володимира Петровича доведена клінічними дослідженнями, проведеними в Національному Медичному Університеті ім. А. А. Богомольця, ДП «Санаторії Конча-Заспа», в клінічній лікарні “Феофанія” Державного управління справами та в ДУ «Інституті травматології та

ортопедії.

1. Конструкція пристрою «Кипарис» дозволяє проводити самомасаж спини, потиличної області і стоп.

2. Конструкція тренажера «Кипарис» і виконуються на ньому руху, проводять витягання хребта та відділів внаслідок чого:

 • розслабленню м’язів тіла людини на 70-80%;
 • усунення гіпертонусу м’язів спини;
 • стимуляції обміну речовин в місцях запалень, відкладень солей і формувань наростів (остеофітів) в хребтових сегментах;
 • поліпшенню припливу і відтоку крові;
 • нормалізації артеріального тиску;
 • ліквідації головних болів і мігрені;
 • профілактики плоскостопості;
 • поліпшення психоемоційного стану;
 • підвищенню працездатності.
 • зменшується компресія на міжхребцеві диски;
 • збільшується відстань між хребцями, внаслідок чого відновлюється висота дисків і зменшується тиск на спинномозковий нерв;
 • підвищується еластичність м’язів;
 • притупляються і йдуть дискомфортне і больові відчуття в спині, кінцівках.

3. Комплекс спеціальних рухів (статичних малоамплитудных вправ), виконуваний на тренажері «Кипарис» сприяє:

 • зміцнення глибоких м’язів спини і черевного преса;
 • підвищенню еластичності м’язів;
 • зміцненню атрофованих і розслаблення спазмованих м’язів при сколіозах та искревлениях хребта;
 • зміцненню м’язів кисті, верхніх і нижніх кінцівок.

4. Елементи спеціальних дихальних вправ, що виконуються в стані спокою і в русі мають позитивний влиние на:

 • діяльність внутрішніх органів і функціональних систем організму людини за рахунок діафрагмального дихання і масажу;
 • екскурсію грудної клітки, розтягуючи і зміцнюючи міжреберні м’язи;
 • м’язи черевного преса.

Така процедура, як витягування хребта у Києві, полягає в наступному: на хребет пацієнта, що розташувався в горизонтальному положенні, виявляється інтенсивне цілющий вплив. Кінцевою його завданням є активне насичення міжхребцевих дисків водою і їх подальше збільшення в розмірах. Подібним чином, досягається нормалізація фізіологічних вигинів цієї опори людського тіла. Заручившись кваліфікованою підтримкою досвідчених співробітників центру здоров’я спини «Кипарис», ви завжди можете на власному досвіді відчути цілющий вплив під назвою витягування хребта у Києві.

У своїй практиці ми використовуємо спеціальний тренажер «Кипарис», який є прекрасним засобом для регулярних тренувань м’язів спини і преса. При цьому надання цілющого впливу даним пристроєм здійснюється в положенні лежачи. За допомогою такого тренування пасивного характеру будь-який бажаючий зможе після деякого періоду часу позбутися остеохондрозу і сутулості, а також помітно поліпшити самопочуття при наявності гриж міжхребцевих дисків. Тренажер Кипарис є відмінним помічником у профілактиці та лікуванні наявних проблем зі спиною.

«Кипарис» лікує навіть застарілі хвороби хребта без операцій, костоправів і болю. Безліч людей страждає захворюваннями опорно – рухового апарату. Щоб подолати біль і супутні захворювання вони погоджуються на болючі сеанси мануальної терапії, жменями п’ють ліки і вдаються до акупунктури. Але існує простий і безболісний шлях, який проклав український доктор Володимир Петрович Пекур.

«Кипарис» лікує навіть застарілі хвороби хребта без операцій, костоправів і болю.

Як свідчить статистика, близько 85 % дорослого населення нашої планети страждає захворюваннями хребта. А серед дітей цей показник наближається до 90 % серед старшокласників ( хоча в початковій школі порушення постави було фіксованим тільки у 35% дітей).

Лікарі відзначають, що остеохондроз виходить на перше місце за «популярність» серед терапевтичних захворювань, випереджаючи гіпертонію і захворювання шлунково – кишкового тракту. Однак, люди зазвичай звертаються за допомогою до лікаря, коли хвороба вже просто заважає жити. На огляді з’ясовується: сколіоз або кіфоз, протрузії або грижі міжхребцевих дисків, корінцевий синдром, радикуліт, остеохондроз і супутні їм «принади життя»: гострий біль, обмеження руху, головний біль, мігрень, вегетосудинна дистонія і хронічна втома.

Чим лікуватися хвороби хребта?

Сучасна медицина пропонує чотири варіанти лікування: мануальна терапія, акупунктура ( голковколювання), медикаментозне лікування та хірургія. Однак, всі ці методи є насильницькими для нашого організму, і тому лікування відбувається через біль, страждання і навіть у супроводі уколов знеболювального. Таке лікування допомагає, але тільки на деякий час. Рано чи пізно біль повертається.

На щастя, організм власні ресурси для перемоги над хворобою. Нам просто необхідно навчитися їх використовувати. Існує техніка, яка допомагає пробудити власні резерви і повернути втрачені функції організму без хворобливих і ризикованих процедур мануальної терапії та курсів знеболюючих. Це методика «Самозахист організму» , яка з допомогою тренажера «Кипарис» ефективно і без болю (! ) Виліковує навіть застарілі хвороби хребта.

Унікальна методика українського походження

Методика ґрунтується на принципах тибетської медицини, проте підкріплена сучасними науковими дослідженнями і вже більше 13 років демонструє приголомшливі результати. Автор – розробник унікальної методики та тренажера – український академік Міжнародної академії технологічних наук Володимир Петрович Пекур.

Він створив пристрій, аналогів якому немає в світі! Тренажер «Кипарис» допомагає розслабити м’язи на 70-80 % (це неможливо ніяким іншим шляхом). «Кипарис» має форму дуги під певним кутом. Валики різного розміру служать масажерами для окремих ділянок спини.

Як працює тренажер «Кипарис» ?

У стані повного розслаблення і зовсім без болю пацієнт починає виконувати певні повільні рухи, свідомо зосередившись на них. Усі рухи слід робити в індивідуальному темпі, єдиному правильному для людини – в темпі власного дихання. М’язи «згадують», як вони повинні працювати і поступово приводять в порядок хребет. Адже саме м’язи відповідають за те, що відбувається зі спиною.

Головний принцип, на якому ґрунтується оздоровлення за системою «Самозахист організму» на пристрої «Кипарис» – це формула життя: вміння правильно користуватися Свідомістю – Диханням – Рухом. Навчитися зв’язувати їх в один ланцюжок – значить отримати дорогоцінне здоров’я. Після занять на «Кипарис» зникають не тільки проблеми зі спиною, але і супутні захворювання, які виникли з-за патології хребта.

Вже більше 13 років хворі різного віку з діагнозами різного ступеня тяжкості ( від початкової стадії до інвалідності) проходять лікування за унікальною методикою в Центрі лікування хребта « Кипарис » і видужують без операцій і хворобливих сеансів костоправів.

Кому рекомендується лікування на тренажері «Кипарис»?

Лікування хребта за допомогою «Кипариса» можна дітям і дорослим будь-якої статі і віку з усіма можливими захворюваннями хребта. Ризиків немає. Оскільки хворий рухається сам, повільно і без напруги, заподіяти шкоду просто неможливо.

Єдина ситуація, коли тренажер не може допомогти, – це невдала операція міжхребцевої грижі. На жаль, близько 30 % таких операцій виявляються невдалими, і таким пацієнтам «Кипарис» не в змозі допомогти. Але якщо звернутися перед хірургічним втручанням, до операції не дійде. Найбільш складні діагнози піддаються лікуванню власними ресурсами організму!

Крадіжка авторської розробки: будьте пильні!

Тренажер «Кипарис» демонструє приголомшливі результати. Багато хворих, які пройшли лікування, називають своє одужання дивом! Однак, недобросовісні громадяни вирішили скористатися вдалою розробкою Володимира Пекура і її успіхом. Вони продають підроблений тренажер! Тому будьте пильні, тому підробки можуть завдати шкоди здоров’ю! Якщо ви теж вирішили повернути своєму організму здоров’я, бадьорість і гнучкість, скориставшись безпрограшної методикою «Самозахист організму», зверніть увагу, що справжні, ліцензовані тренажери «Кипарис» можна придбати тільки в Центрі лікування хребта «Кипарис» у Києві.

У книзі В. П. Пекура «Природна медицина» можна детальніше ознайомитися з принципами, які допомагають організму активізувати власні приховані ресурси і спрямувати їх на відновлення втрачених функцій.

Гарантія результату після курсу лікування хребта на тренажері Кипарис

У дуже рідкісних випадках уколи і таблетки можуть вирішити проблему захворювань опорно-рухового апарату, і тим більше, забезпечити тривалий ефект. Найбільш ефективне рішення для лікування опорно-рухового апарату (куди самим безпосереднім чином і відноситься складна механіка роботи хребта) ховається в його назві. Ще Арістотель сказав: “Життя вимагає руху!” Офіс, автомобіль, перезавантаження і брак часу для фізичної активності призводять до втрати тонусу м’язів, виникненню больових симптомів і звернення до лікаря.

Ви звертали увагу на рекомендацію лікаря, який виписував рецепт, що Вам необхідно зайнятися спиною?

У більшості такі “заняття” закінчувалися проходженням короткого курсу масажу будь-якого відділу хребта або візитом до мануального терапевта, а що конкретно допоможе – ніхто сказати не може. А спина болить…

Скільки потрібно часу для лікування спини?

Заняття в нашому центрі зовсім не схожі на прийом таблеток і уколи, їх не можна пройти за один день і, навіть, за тиждень. У той же час, Вам не обов’язково приходити до нас цілий рік (звичайно, тим, кому це необхідно, ми не зможемо відмовити). Тривалість курсу занять абсолютно індивідуальна, як і мета, з якою кожна людина приходить до нас. Незважаючи на мінімальне навантаження і безболісність методики – основний акцент – це робота з м’язами. У будь яких м’язів є природний, безпечний період повернення в стан тонусу. Враховуючи наш досвід, закріплення якісних змін у структурі хребта та суглобів відбувається не раніше, ніж через 30-40 занять. Важко зробити біцепс рельєфним за один тиждень, чи не правда? (це абсолютно неможливо, якщо їм взагалі не займатися).

Виконання середгьої програми на “Кипарисі” є необхідним мінімумом для нормального функціонування м’язів і суглобів хребта. Незважаючи на величезний лікувальний ефект, така програма може бути відмінною ранковою зарядкою або вечірнім розслаблюючим сеансом. Постійно підтримуючи м’язи спини в тонусі – результат обов’язково буде довгостроковим.

Особливості профілактики і лікування захворювань спини на «Кипарисі»

Умови праці та існування сучасної людини зумовлюють малорухливий спосіб життя. Полегшуючи і роблячи більш комфортними умови життя і праці, людина вигадує все нові винаходи техніки, які разом з полегшенням життя і призводять до погіршення стану здоров’я. Сидяча робота, постійне використання комп’ютера як вдома, так і на роботі не додає здоров’я, а навпаки – відбавляє. Виникає дуже багато проблем з хребтом, а звідси і з роботою внутрішніх органів. Причому проблеми з хребтом спостерігаються не тільки у дорослого населення, але і у дітей. Захворювання хребта значно розпоширились на вікову категорію.

Тому пошук ефективних методик боротьби з захворюваннями хребта набуло особливої актуальності. Серед широкого спектру пропонованих методик і засобів лікування, реабілітації складно підібрати найбільш дієву і нешкідливу. Але вона існує. Це методика «Самозахист організму» і пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис». Пристрій з’явився на території України відносно недавно з 2000 року, однак вже зарекомендувало себе як досить ефективний засіб у процесі фізичної реабілітації та профілактики хвороб спини.

Пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис» внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення України (свідоцтво про державну реєстрацію № 9952 /2010) і дозволено для використання в медичній практиці. Клінічне випробування ВМП – «Пристрій для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис»ТУ У 33.1-1482202216-001:2005» було проведено у Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця в липні 2005 року.

Основою методики занять з використанням пристрою «Кипарис» в «Центрі здоров’я спини «Кипарис» є природна здатність організму самостійно регулювати і відновлювати втрачені функції хребта. Перевагою методики занять на пристрої «Кипарис», порівняно з багатьма існуючими методиками (і комплексами методик), є виключення з процесу відновлення будь-якого неконтрольованого впливу на організм. Саме це дозволяє використовувати пристрій в процесі профілактики, лікування і реабілітації досить широкого спектру хвороб:

Крім широкого спектру показань до занять на пристрої «Кипарис» за методикою «Самозахист організму» існують певні протипоказання. До них належать оперативні втручання з приводу травм або захворювань хребта, компресійні переломи, злоякісні і доброякісні пухлини.

Методика «Самозахист організму» по відновленню організму, починаючи з відновлення втрачених функцій хребта, застосовувана при заняттях на пристрої для профілактики і лікування захворювань хребта «Кипарис», розроблена академіком Володимиром Пекуром. Методика полягає в природній здатності організму до самовідновлення при різних хворобах спини, використовуючи всім давно відомі принципи: принцип свідомості, принцип правильного дихання, принцип правильного руху і принцип природної пульсації (вібрації) людського організму. Дотримуючись всіх цих принципів зовсім не складно навчитися методиці як дітям, так і людям похилого віку.

Відновлення хребта і всього організму в цілому на пристрої «Кипарис»

Методика «Самозахист організму» проходить в 3 етапи:

1. Етап розслаблення.

Основні завдання етапу:

 • Усунення гіпертонусу м’язів спини;
 • Повернення м’язам нормального тонусу;
 • Приведення в роботу глибоких м’язів спини і формування “м’язового корсета”;
 • Поліпшення кровообігу і обмінних процесів в організмі.

Розслаблення м’язів здійснюється у вихідному положенні лежачи на Кипарисі». У цьому положенні розслабляється 70-80% м’язів тіла людини. Також розслаблення відбувається при виконанні повільних, без силових зусиль, рухів (вправ) з використанням правильного діафрагмального дихання. Початок будь-якого руху здійснюється з видихом, що дозволяє ще краще розслабити спазмовані м’язи. Розроблені вправи спрямовані на збалансовану роботу м’язів – ослаблені (атрофовані) м’язи набувають тонус, а перенапружені (спазмовані) розслабляються. Таким чином відновлюється синхронна робота м’язів. Тільки в стані повного балансу стані м’язів спини можна домогтися відновлення структур хребта і сформувати правильну поставу, усунути викривлення хребта.

2.Етап корекції.

Основні завдання етапу:

 • Усунення зміщень хребців і підвивихів хребетних суглобів;
 • Декомпресія (звільнення від тиску) міжхребцевих дисків, нервових корінців, судин;
 • Насичення тканин і клітин киснем, водою;
 • Відновлення амортизаційної функції міжхребцевих дисків.

Все це здійснюється з допомогою повільних рухів, ростягування під вагою власного тіла і апаратним масажем, що передбачено конструкцією пристрою. Близькохребетні м’язи починають адекватно працювати (зменшуватись), що сприяє поліпшенню і прискоренню крово – і лімфообігу. З кровотоком доставляються поживні речовини і рідина в уражені сегменти хребта, так і виводяться накопичені продукти розпаду життєдіяльності (сольові відкладення). Відбувається очищення хребта. М’язи, набуваючи необхідний тонус, самі ставлять хребці і диски на місце, усуваючи всі підвивихи і зміщення.

3. Етап закріплення.

Основні завдання етапу:

 • Зміцнення м’язів спини;
 • Підтримка досягнутого стану м’язів і хребта;
 • Формування і фіксація правильної постави.

Всі три етапи плавно переходять один в інший і складають комплексну програму відновлення хребта і організму в цілому.

Пристрій «Кипарис» має форму дуги, що дозволяє максимально повторити фізіологічні вигини хребта і прийняти максимально комфортне положення тіла людини. «Кипарис» також є і засобом діагностики. На першому занятті в стані спокою або при виконанні вправ можна відчути певний дискомфорт в області потилиці, стоп, лопаток, шийного, грудного або поперекового відділів хребта.

Таким чином пристрій «Кипарис» визначає проблемні місця в людському організмі. Якщо м’язи в стані спазму, перенапружені або є зміщення хребців, викривлення, то обов’язково в цьому місці з’являється дискомфорт, який з часом усувають заняття на «Кипарисі». Вже після першого заняття можна відчути ефект і відчути полегшення. А пройшовши курс занять і зовсім забути про біль і дискомфорт у спині.

Основні переваги методики:

 • Комплексний підхід у відновленні втрачених функцій хребта, який полягає у впливі на весь організм, а не тільки на хребет. Методика передбачає ряд оздоровчих заходів: масаж, витягування, вправи, дихальна гімнастика, розслаблення.
 • Методика абсолютно безпечна, не має побічних ефектів і підходить практично всім. Виключається будь які неконтрольовані зовнішні впливи на організм, такі як: медикаментозне лікування, голковколювання, мануальна терапія;
 • Дієвість методики: вже на першому занятті можна відчути поліпшення самопочуття.
 • Результативність методики: пройшовши курс занять (в середньому 45-60 занять) гарантія досягнення очікуваного результату 98%.
 • «Ефект післядії»: навіть після закінчення курсу занять позитивні зміни в організмі продовжують відбуватися, так як під час занять енергія не витрачається, а накопичується, в наслідок чого організм продовжує сам себе відновлювати.

Методика «Самозахист організму» і пристрій «Кипарис» – це комплексний вплив на весь організм, який не має аналогів у світі. Відчуйте на собі цілющу дію «Кипариса»!

Запатентований і сертифікований пристрій «Кипарис»®, створений академіком МАТН Пекуром В. П. дозволить вже на перших заняттях відчути полегшення від болю в спині.

За допомогою унікального пристрою «Кипарис» та розробленої для нього методики, схваленої МОЗ України, у Центрі застосовується, новий підхід до відновлення здоров’я, що об’єднує кілька методів в один – апаратний масаж спини, ростягування хребта і елементи лікувальної фізкультури, а також здійснює комплексну реабілітацію організму без болю, без мануальної терапії, аккупунктури, медикаментів і без операцій на хребті навіть при міжхребцевих грижах. Жодна з існуючих на даний момент методик у світі не володіє такими природно-оздоровчими здібностями.

 

Уникайте підробок Кипарисів, які можуть нашкодити Вашому здоров’ю!!!

Заняття в нашому центрі проходять на оригінальних запатентированих (Патент на винахід № 82976) пристроях «Кипарис» для лікування і профілактики захворювань хребта та пов’язаних з цим розладів і унікальною авторською методикою Академіка МАТН Пекуром Володимиром Петровичем «Самозахист організму», зареєстрованих в державному реєстрі патентів України на винаходи і корисні моделі від «26 травня» 2008 року.

Також пристрій «Кипарис» схвалено Міністерством охорони здоров’я України та внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення України і дозволено для застосування в медичній практиці «Свідоцтво про державну реєстрацію» № 9952/2010 від 9 листопада 2010 р.

Ефективність використання пристрою «Кипарис» та методики «Самозахист організму» доведена клінічними дослідженнями проведеними в Інституті травматології та ортопедії АМН україни, клінічної лікарні «Феофанія» та санаторію «Конча-Заспа». Будь-які інші пристрої, тренажери або схожа методика не відомого походження можуть нашкодити Вашому здоров’ю.

Справжність пристрою «Кипарис» перевірити дуже легко – потрібно запитати наявність Патенту з зазначеним вище номером або зателефонувати нам за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ І ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК!!!