+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84
График работы:
График работы:
Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00
График работы:
Остеопатия – немедикаментозний метод лікування, у вигляді безболісної корекції тіла за допомогою рук остеопата.
Остеопатичний масаж – це синтез суглобових і м’якотканинних технік, що представляють собою метод ручного впливу на різні структури організму, з метою звільнення їх від функціональних блоків.
Даний вид масажу впливає на організм, викликаючи в ньому глобальну регулюючу дію. М’якими рухами відбувається зняття блоків в тканинах, м’язах, фасції. Такий вплив на організм людини запускає його внутрішні механізми одужання, що дозволяють відновити нормальне функціонування органів і систем, що повертає людині здоров’я, впевненість і комфорт.
Перед початком процедури фахівець проведе опитування, огляд і спеціальні тести, щоб познайомитися з Вашим тілом і визначити зони, які потребують корекції. Сам масаж проводиться на масажному столі, пацієнт може лежати на спині, животі або на боці, сидіти на краю стола – це залежить від технік, які необхідно виконати. Самі техніки масажу абсолютно безболісні, не завдають дискомфорту, не виходять за рамки фізіологічних можливостей організму, а навпаки – прагнуть домогтися поліпшення рухливості тканин, покращуючи кровообіг. Вплив може бути направлено на суглоби, фасції, внутрішні органи тощо. Пацієнт буде відчувати тепло, розслаблення і пульсацію.
Тривалість Остеопатичного масажу в середньому становить 40-80 хвилин. При необхідності можна збільшити або скоротити тривалість прийому (в залежності від потреби лікування і стану пацієнта).
Так як техніки Остеопатичного масажу підбираються індивідуально під кожного пацієнта, в залежності від виду та тяжкості захворювання, тривалість необхідного курсу масажів стане зрозуміла не раніше, ніж після другого сеансу, коли буде видно що відбулися зміни.
Масаж проводиться з інтервалом в 5 – 7 днів, так як має накопичувальний ефект.
Остеопатичне лікування допоможе тим, кого мучать болі неясного походження, часті головні болі, в тому числі мігрені, болю в спині, шиї, незрозумілі тягнуть відчуття в руках і ногах. Радикуліти, наслідки травм, післяопераційні стани. Підходить дітям, дорослим і людям похилого віку.
Крім яскраво виражених больових синдромів існує безліч інших, незрозумілих, часто важко описуваних станів, таких як млявість, хронічна втома, сонливість, швидка стомлюваність, неуважність, схильність до простудних захворювань, апатія. Багато з цих станів можуть бути спровоковані давніми, непоміченими або забутими травмами, дрібними хірургічними втручаннями, іноді – наслідками родових травм, які не виправленими в дитинстві і проявляються з віком все сильніше.