Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Остеопатичний масаж

Остеопатия – немедикаментозний метод лікування, у вигляді безболісної корекції тіла за допомогою рук остеопата.

Остеопатичний масаж – це синтез суглобових і м’якотканинних технік, що представляють собою метод ручного впливу на різні структури організму, з метою звільнення їх від функціональних блоків.

Даний вид масажу впливає на організм, викликаючи в ньому глобальну регулюючу дію. М’якими рухами відбувається зняття блоків в тканинах, м’язах, фасції. Такий вплив на організм людини запускає його внутрішні механізми одужання, що дозволяють відновити нормальне функціонування органів і систем, що повертає людині здоров’я, впевненість і комфорт.

Переваги Остеопатичного масажу:

  • благотворно впливає на роботу системи кровообігу, циркуляцію лімфи, функції дихальної та нервової систем;
  • вплив завжди коректне і м’яке;
  • направлено на весь організм, але основна увага приділяється опорно-руховому апарату і нервової системи, яка відповідає за глобальні регуляційні процеси;
  • тільки індивідуальний підхід.

Особливості проведення Остеопатичного масажу

Перед початком процедури фахівець проведе опитування, огляд і спеціальні тести, щоб познайомитися з Вашим тілом і визначити зони, які потребують корекції. Сам масаж проводиться на масажному столі, пацієнт може лежати на спині, животі або на боці, сидіти на краю стола – це залежить від технік, які необхідно виконати. Самі техніки масажу абсолютно безболісні, не завдають дискомфорту, не виходять за рамки фізіологічних можливостей організму, а навпаки – прагнуть домогтися поліпшення рухливості тканин, покращуючи кровообіг. Вплив може бути направлено на суглоби, фасції, внутрішні органи тощо. Пацієнт буде відчувати тепло, розслаблення і пульсацію.

Тривалість процедури і курсу

Тривалість Остеопатичного масажу в середньому становить 40-80 хвилин. При необхідності можна збільшити або скоротити тривалість прийому (в залежності від потреби лікування і стану пацієнта).

Так як техніки Остеопатичного масажу підбираються індивідуально під кожного пацієнта, в залежності від виду та тяжкості захворювання, тривалість необхідного курсу масажів стане зрозуміла не раніше, ніж після другого сеансу, коли буде видно що відбулися зміни.

Масаж проводиться з інтервалом в 5 – 7 днів, так як має накопичувальний ефект.

Протипоказання до проведення Остеопатичного масажу

  • Все гострі стани, що вимагають невідкладної допомоги – гіпертонічний криз, інфаркти, кровотечі, черепно-мозкові травми, гострі порушення мозкового кровообігу, аритмії тощо.
  • Інфекційні захворювання, особливо з високою температурою
  • Пухлинні процеси
  • Захворювання крові
  • Тромбози і закупорки судин
  • Туберкульоз в активній формі

Які свої проблеми/завдання я можу вирішити з його допомогою?

Остеопатичне лікування допоможе тим, кого мучать болі неясного походження, часті головні болі, в тому числі мігрені, болю в спині, шиї, незрозумілі тягнуть відчуття в руках і ногах. Радикуліти, наслідки травм, післяопераційні стани. Підходить дітям, дорослим і людям похилого віку.

Крім яскраво виражених больових синдромів існує безліч інших, незрозумілих, часто важко описуваних станів, таких як млявість, хронічна втома, сонливість, швидка стомлюваність, неуважність, схильність до простудних захворювань, апатія. Багато з цих станів можуть бути спровоковані давніми, непоміченими або забутими травмами, дрібними хірургічними втручаннями, іноді – наслідками родових травм, які не виправленими в дитинстві і проявляються з віком все сильніше.