Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Міжреберна невралгія лікування в Києві, симптоми, профілактика

Міжреберна невралгія – це захворювання, яке виникає при защемленні або подразненні міжреберного нерва. Воно проявляється гострою, пронзающей болем в грудній клітці. Під час нападу хворому важко зробити вдих, він завмирає, біль нагадує удар струмом, схожа на серцевий напад.міжреберна невралгія лікування

Причинами цього захворювання можуть послужити різноманітні чинники:

  • переохолодження, простудні захворювання;
  • запальні процеси, що протікають в організмі;
  • травми спини і грудної клітини;
  • новоутворення, які розвиваються в спинному мозку;
  • хронічні отруєння і алергії;
  • недолік вітамінів групи “В” в організмі;
  • перенапруження м’язів спини;
  • часті стресові ситуації і синдром хронічної втоми.

В більшості випадків причиною болю є остеохондроз грудного відділу, сколіоз, зміщення хребців (спондильоз), дисфункція реберно-хребетних суглобів, рефлекторні реакції, міофасціальні больові синдроми, пухлинні захворювання та інші.

Симптоми прояву міжреберної невралгії

Основним проявом цього захворювання є біль. Вона може з’являтися як в області лівої, так і правої половини грудної клітки. Вся справа в тому, що уражений нерв не може нормально функціонувати, що і є причиною виникнення хворобливих відчуттів. В одних випадках виникає різка, стріляючий біль у грудях, в інших — біль постійний, що не дозволяє нормально душать і нахилятися. Причому постійна біль може носити різний характер: ниючий, колючий, відчуття печіння та ін. При цьому захворюванні можлива іррадіація болю по ходу нерва. Тобто вона може відчуватися не тільки в місці защемлення нерва. Пацієнт може відчувати біль у спині, серце, в підлопаткових області.

Діагностика міжреберної невралгії

Клінічна картина невралгії дуже схожа з хворобами легень і серцево-судинної системи. Тому для діагностики пацієнту призначають додаткові консультації кардіолога, пульмонолога, а також додаткові методи дослідження: ЕКГ і рентген грудної клітини. Якщо в результаті цих обследованиий не виявляють яких-небудь захворювань серця або легенів, ставлять діагноз міжреберна невралгія.

Профілактика невралгії спини

Для профілактики, необхідно завжди правильно тримати поставу, особливо при тривалому знаходженні в одному положенні. Крім того, важливо частіше розслаблятися і не перенапружувати спину. Для того щоб запобігти виникнення захворювань призводять до невралгії необхідно приділяти увагу гімнастики, яку треба робити щодня. Але в теж час варто пам’ятати про те, що надмірні заняття спортом, також можуть призвести до розвитку багатьох захворювань хребта. Слід уникати переохолодження і простудних захворювань, які можуть також спровокувати невралгію, а при появі перших симптомів запалення, відразу починати лікуватися.

Лікування міжреберної невралгії

Дуже часто напад цього захворювання може початися раптово, в такому випадку перше, що необхідно зробити – лягти на тверду поверхню і прийняти препарат здатний купірувати напад болю, наприклад, анальгін. Після того як біль трохи вщухне можна лягти на трохи більш м’яку поверхню, наприклад на ліжко з підкладеним під матрац щитом з фанери, і викликати лікаря. Необхідно зменшити фізичні завантаження і уникати стресових ситуацій, не зловживати алкоголем. Дуже ефективні в лікуванні міжреберної невралгії курси лікувальної фізкультури та лікувального масажу.

Міжреберна невралгія успішно лікується в нашому спеціалізованому центрі здоров’я спини «Кипарис». Заняття на тренажері, за спеціально розробленою індивідуальною програмою, допоможе Вам в максимально стислі терміни ефективно усунути причини виникнення і подальшого розвитку цієї недуги. Лікування невралгії здійснюється кваліфікованими фахівцями, кожен з яких володіє великим практичним досвідом роботи у сфері фізичної реабілітації.

logo