Оберіть мову: Eng

ВПЛИВ ПОСТАВИ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ.

Абсолютно кожна людина відчуває на собі вплив власної постави, але не кожен може встановити причинно-наслідковий зв’язок. А в природі немає нічого випадкового, все в ній взаємопов’язане і має свої причини і наслідки.

Абсолютно кожна людина відчуває на собі вплив власної постави, але не кожен може встановити причинно-наслідковий зв’язок.
А в природі немає нічого випадкового, все в ній взаємопов’язане і має свої причини і наслідки.
Учені вже неодноразово доводили і пояснювали вплив постави на здоров’я людини, як у гіршу, так і в кращу сторону.
ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО ВПЛИВ ПОСТАВИ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ?
Наш хребет відіграє в організмі дуже важливу функцію – підтримує внутрішні органи. І від того, наскільки правильно зорієнтований хребет, залежить правильність розташування органів всередині нашого тіла і отже, їх нормальна робота.
Хороша, правильна постава допомагає оптимально розміщуватися внутрішнім органам щодо один одного, допомагає правильному взаємодії внутрішніх органів між собою. Ніде нічого не перегинається, не застоюється, кишечник завжди вчасно спустошується і тому ефективніше працює, очищаючись від шлаків.
Крім того, сгорбленное стан хребта ускладнює відтік жовчі.
При прямому хребті ніщо не заважає вільній циркуляції крові по організму. А якщо кров добре циркулює – значить, наші органи і тканини повноцінно забезпечуються киснем і всіма необхідними мікроелементами.
Якщо ваш хребет кривої (будемо називати речі своїми іменами), то при ходьбі отримують зайве струс внутрішні органи, і через нього ж руйнується хрящова тканина в суглобах.
І ще одне, на наш погляд, найважливіше. Правильна, аристократична постава, (пряма спина, розправлені плечі) сприяє підвищення енергетики організму. Утримуючи пряму поставу, ви відчуєте впевненість в собі, прилив сил і бадьорості. А в такому стані ви будете успішніше йти по життю і застрахуєте себе від депресії і неприємностей, з нею пов’язаних.