Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Успішне лікування ускладнень гриж міжхребцевих

Грижа міжхребцевих дисків – дуже серйозна проблема, і впоратися з нею одному не так-то просто.
Чому виникають ускладнення міжхребцевої грижі? Перші сигнали появи грижі – простріл у спині. Як часто ми ігноруємо їх, завдяки чому проблема ускладнюється і через п’ять-шість років лікарі ставлять діагноз протрузії або грижа. Таке страшне захворювання вносить у життя хворого постійний дискомфорт: тупі ниючі болі, скутість у рухах, нездатність вести повноцінне життя.

Ускладнення міжхребцевої грижі

Якщо не займатися лікуванням грижі спинного відділу хребта, вона чревата наступними ускладненнями:
• Люмбалгії – ноющой, тупим болем в попереку. Виникає перебування в одній позі, вранці. З часом біль стає інтенсивніше і потужніше.
Люмбаго (простел попереку) – з’являється при різких рухах або підняттях тяжкості. Характеризується різким та нестерпним болем, яка стає інтенсивніше з кожним роком.
Люмбоішалгія – біль поширюється в нижні кінцівки. Втрачається чутливість, не можна пересуватися самостійно. Хворий не спить і відчуває пекельні муки.
• Збої в роботі внутрішніх органів за рахунок здавлювання або защемлення нервових закінчень.
• Затискання кінського хвоста – біль дуже інтенсивна. Не допомагають навіть самі сильні знеболюючі засоби. Людина не може пересуватися самостійно.
Ускладнення гриж шийного відділу хребта:
• Непрохідні болі і дискомфорт, які заважають повернути голову – цервікалгія.
• Цервікобрахіалгіі – біль, яка віддає в руку. Може бути ниючий, різкою. Верхні кінцівки німіє, пальці покалывают.
• Постійні головні болі, дискомфорт, обмеження рухів шиї.
Ускладнення грижі грудного відділу хребта – це торакалкия (гострий біль у грудях) і невралгія (гострий біль, що з’являється в грудині).

Причини ускладнення хвороби

Причин ускладнення гриж міжхребцевих дисків безліч. Недбале ставлення до хвороби, недотримання приписи лікарів, підняття тягарів, великі фізичні навантаження, неправильне харчування і т. д. До кого звернутися за допомогою, щоб лікування було ефективним?

Центр здоров’я спини,Кипарис” запрошує на реабілітацію

Центр здоров’я спини,Кипарис” запрошує на обстеження пропонує високоефективне лікування міжхребцевих гриж та їх ускладнень. Клініка оснащена новітнім обладнанням і професійним колективом лікарів-однодумців.
Основою методики лікування є використання пристрою,Кипарис”. Разом з нами легко відновити втрачені можливості хребта за рахунок комплексу не швидких рухів в стані розслабленості. Автором методики є академік Володимир Петрович Пекур. Ефективність методики доведена клінічними дослідженнями.
Методика ,,Самозахист організму” – унікальна і проста одночасно. Звертайтеся в центр здоров’я спини,Кипарис” і Ви забудете про проблеми з хребтом, що дасть можливість вести повноцінний спосіб життя.