Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Сколіотична постава: причини, особливості, лікування

Зміст:
Головні причини виникнення захворювання
Відмінні риси сколіозу від сколіотичної постави
Де лікувати хворобу в Києві

Свого роду сколиотическая постава є бічним викривленням хребта, але при цьому має ряд істотних відмінностей від сколіозу. До того ж, незважаючи на більш легку форму перебігу захворювання, воно несе значної шкоди здоров’ю. Часто хвороба проявляється в дитячому віці, тому відсутність діагностики на ранній стадії і подальшого лікування призводить до тяжких ускладнень.

Лікарі-вертеброневролога в Києві рекомендують починати лікування недуги якомога раніше, адже шансів отримати бажаний результат і вилікувати хворобу в юному віці набагато більше. Не варто залишати без уваги допомогу і поради фахівців при виявленні навіть не надто серйозних симптомів сколіотичної постави, особливо при наявності таких факторів як хвороби внутрішніх органів з серйозним плином хвороб, родові травми і т. Д. На грамотну і об’єктивну консультацію пацієнти можуть розраховувати в зручне для них час після попереднього запису.

1. Головні причини виникнення захворювання

Ознаками, які служать сигналами про розвиток сколіотичної постави є:
видима асиметрія кінцівок після травм, суглобових інфекцій і т. д;
післяпологові травми;
різні патології внутрішніх органів;
виникнення можливих наслідків після хірургічних втручань;
м’язова слабкість навколо хребта (зазвичай стан носить вроджений характер або формується за допомогою недостатньої кількості активних фізичних навантажень, наслідків запальних процесів і т. д.).

2. Відмінні риси сколіозу від сколіотичної постави

Сколіоз і сколиотическая постава мають суттєві відмінності, так як характеризуються різними патологіями і перебігом захворювання не дивлячись на те, що в запущеній формі сколиотическая постава все таки може привести хворого до сколіозу середнього ступеня тяжкості. Саме тому, важливо контролювати загальний стан організму і не допускати появи ускладнень, адже лікувати сколіоз в рази складніше, довше і не завжди фахівці можуть гарантувати пацієнту повне одужання.

Так, при сколіотичної поставі у пацієнта утворюються викривлення в бічній частині хребта. Місцями їх локалізації зазвичай є поперековий і ніжегрудная зони, причому дефекти можуть супроводжуватися видимою асиметрією плечей і лопаток. Також її відмінною рисою вважається відсутність яких-небудь дефектів в зоні таза (кістки не піддаються деформації).

Позбутися від перерахованих вище симптомів можна в тому випадку, якщо попросити пацієнта прийняти рівне положення тіла (випрямитися). В даному випадку дефекти носять виключно функціональний характер, без явних дефектів. А отримати більш об’ємну інформацію можна за допомогою комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії.

3. Де лікувати хворобу в Києві

Після отримання результатів аналізів і виявлення сколіотичної постави, пацієнту не варто розслаблятися, а навпаки – продумати і починати проведення всіх необхідних лікувальних маніпуляцій. Для того, щоб не допустити перехід хвороби в запущену форму, важливо швидко усунути симптоми і зупинити процес розвитку даного захворювання.

Варто враховувати, що лікування захворювання на ранніх стадіях найбільш ефективне. Фахівці використовують в своїй роботі фізіотерапію, мануальну терапію, гімнастику лікувального характеру і т. Д. Кінцевою метою докторів служить повне усунення будь-яких перешкод, які заважають привести в норму положення тулуба, а також причин, які негативно впливають на формування навколо хребта м’язового каркаса .