Оберіть мову: Eng

Користь плавання

Користь плавання, як відомо, загальновизнана і безсумнівна. Плавання розвиває всі групи м’язів крім загальної користі. Життя з’явилася у воді, тому всі люди люблять воду.

Користь плавання, як відомо, загальновизнана і безсумнівна. Плавання розвиває всі групи м’язів крім загальної користі. Життя з’явилася у воді, тому всі люди люблять воду.
У процесі плавання задіяні майже всі м’язи. Плавання зміцнює серцевий діяльність, роботу внутрішніх органів. Користь води і плавання полягає в розслабленні, яке відчувають більшість, після водних процедур.
Користь плавання, як і будь-якої фізичної активності, здатності прибирати стресову ситуацію, розслабленні. У процесі фізичної активності в кров виділяються ендорфіни, тому після плавання будь відчуває ейфорію. Обтікання тіла водою в процесі плавання викликає ефект розслаблюючого масажу, що також викликає приємні емоції.

Заняття плаванням круглий рік стали можливими через його користі і доступності: влітку плавати можна в природних водоймах, взимку приємно плавати в басейні.
Крім задоволення плавання надає благотворний вплив на одужання від різних захворювань.

Наприклад:

  • плавання позитивно впливає на зниження артеріального тиску
  • прибирає болі в хребті
  • вирішує проблеми з суглобами

Тому дуже корисно займатися плаванням хворих з даними захворюваннями.

Стомлення, отримане від занять плаванням, дозволяє міцно заснути і вирішувати проблеми з безсонням. Слабка мускулатура в процесі занять плаванням підтягується. Сутула спина здатна випрямитися, а живіт – втягнутися. Тому фігура набуває привабливий вигляд.

У процесі плавання опір води приносить велику користь людям з надмірною вагою, так як переміщення у воді змушує здійснювати рухи з великим зусиллям. Тому відбувається втрата зайвої ваги.
Заняття плаванням змушують кров пересуватися по судинах набагато інтенсивніше, стимулюється кровообіг, і організм починає в повну силу працювати. Дихання стає глибоким і рівним. Повітря, що досяг клітин легенів, змушує клітини легенів поповнювати киснем клітини цілого організму.

Плавання сприяє збільшенню еластичності судин. Так як вода згладжує різкі рухи, роблячи їх плавними, то знижується ризик отримання травми. Навіть для реабілітації після отримання важких травм рекомендуються заняття плаванням.
Плавання надає красу і здоров’я – це велика справа. Тому всім піклується про фізичній формі і зовнішньому вигляді обов’язково потрібно регулярно займатися плаванням.