Оберіть мову: Eng
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх

+38 098 924 39 30
+38 095 327 50 50
+38 044 206 95 84

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00-20:30
Сб.-Вс. 09:00-15:00

Замовити дзвінок

График работы:

График работы:

Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00

Заказать звонок

График работы:

Осінні загострення захворювань хребта.

Осінні загострення захворювань хребта.

Осінь – це такий час року, коли у нас відбувається перебудова організму і підготовка його до зими.

Осінні загострення захворювань хребта.

Осінь – це такий час року, коли у нас відбувається перебудова організму і підготовка його кзиме. Саме восени і навесні в організмі включається програма самообстеження та самоаналізу. Наше тіло буквально починає сканувати кожну клітинку, перевіряючи її стан і роботу. Тому саме в цей період всі «слабкі місця» починають проявляти себе. У кожного можуть бути свої «слабкі місця». Якщо у вас є проблеми з хребтом,періодично з’являються болі в спині і шиї, то восени відбувається загострення цих болів. Що ж робити? Перш за все не нашкодити!!!

Не слухати бабусиних порад з серії: «прикладіть грілку, натріть хворе місце краснымперцем і сходіть в спортзал». Але, оскільки поради ми все одно схильні слухати, нужносоветоваться з професіоналами. Отже, якщо ви знаєте, що у вас є проблеми з боку спини, то осіннього періоду нужноготовиться заздалегідь: пройти профілактичний курс масажу, щодня робити утреннююзарядку, ходити в басейн, правильно харчуватися і т. д.

Але якщо загострення все ж сталося? Зняти больові відчуття Вам допоможуть кілька не складних вправ:

1.Прес Під попереком – скручений валик з банного рушника, одеялаили жорстка подушка, на видиху піднімаємо лопатки вгору, рукипод головою (за голову себе не тягнемо).Виконуємо від 10 до 50повторений.

 

 

 

2. ПолумостикЛежа на спині, з выдохомподнимаем сідниці вгору,плавно опускаємо. Виконуємо від 1 0 до 30 повторень.

 

 

 

 

3. Кішечка Навыдохе вигинаємо спину вгору, головуопускаем. Потім на видиху прогибаемспину, піднімаємо голову. Виконуємо 10-30пов торений.

 

 

 

 

 

4.Розтягуючий шагЛевая нога під животом зігнута, права-пряма ззаду. Руки витягнуті перед собою, навыдохе опускаємося нижче. Міняємо ноги місцями,з видихом повземо. Виконуємо вправи 5-10хвилин (можна так повзати по дому).

 

 

 

 

5. Віджимання з коленокЛожимся на живіт, опора на коліна та кисті. Навыдохе піднімаємо корпус вгору, випрямляючи руки. Впояснице не прогинаємося! Виконуємо від 10 до 20отжиманий в підході.І все-таки не варто займатися самолікуванням, зверніться до фахівців для полученияквалифицированной допомоги.

 

 

 

Фахівці “Центру здоров’я спини “Кипарис” проведуть комплексне обстеження ипоставят правильний діагноз. Наші фахівці призначають індивідуальний курс занять на лікувально-профилактическомустройстве “Кипарис” з урахуванням стадії хвороби, віку, статі та особливостей організму. Заняття на лікувально-профілактичному пристрої “Кипарис” знімають біль, набряк і запалення впораженном ділянці, покращують кровообіг, звільняють затиснуті нервові корінці. Упациента активізується обмін речовин і харчування міжхребцевих дисків, расслабляютсянапряженные м’язи шиї. Заняття запобігають появі протрузій і межпозвоночнойгрыжи. Приходьте в Центр здоров’я спини «Кипарис» і Будьте здорові!!!!!