Оберіть мову: Eng

Як зберегти здоров’я спини за кермом?

Як зберегти здоров’я спини за кермом?

З кожним роком машин на дорогах стає все більше. Це говорить про те, що все більше людей ризикує придбати проблеми з різними відділами хребта. Найбільш часто водії страждають на остеохондроз — захворювання, пов’язаних з різними порушеннями в суглобових хрящах, і навіть з руйнуванням міжхребцевих дисків.

Найпоширеніша помилка, яку допускають автомобілісти при тривалому сидінні за кермом — це відкидаються назад і влаштовуються напівлежачи, зміщуючи навантаження на хребет. Ще одна шкідлива крайність — зосереджене стан, коли напружені рівні ноги спрямовані до педалей, а шия витягується до керма.

При такій манері їзди може також виникнути м’язовий больовий синдром, який характеризується хронічними болями в м’язах, руках, ногах і у всьому тілі. У жаркий час року улюбленою позою водіїв є викривлене положення тіла з упором лівого ліктя у відкрите вікно. Всі ці варіанти дислокації на водійському кріслі ніяк не сприяють збереженню здоров’я хребта.

Правильно розташовуватися за кермом потрібно прямо, щоб спина по всій довжині прилягала до сидіння. Кожна частина тіла повинна займати спеціально відведене для неї місце: голова — на підголівнику, спина — на спинному поглибленні крісла, поперек — на поперековій подушці.

При утриманні керма зверху кисті рук повинні бути випрямлені, а злегка звисати з нього. Періодично варто давати відпочинок руках, підтримуючи кермо знизу. Водійське крісло необхідно відрегулювати таким чином, щоб легко діставати до важеля перемикання передач, не відриваючись від спинки.

Поза сумнівом, рух означає життя, і саме тому водіям необхідно проводити фізкультуру для хребта. Якщо дорога з пункту А в пункт Б займає більше 2-х годин, необхідно через кожні 1,5-2 години виходити з автомобіля, щоб зробити профілактичні вправи.

Найпростіші з них — посувати руками, плечима, трохи пострибати, потягнутися, зробити нахили вниз, торкаючись руками землі, а також почергові підняття і притискання до тіла зігнуті в коліні ніг. Корисно кілька разів обійти машину або пройтися уздовж узбіччя.

Так само Центр здоров’я спини “Кипарис” рекомендує використовувати ортопедичне систему підтримки хребта “Майстер Спін”.

Конфігурація ортопедичної системи захищає хребет від м’язового напруження, розслаблює міжхребетні диски, тим самим знижуючи почуття втоми від довгого сидіння. Ортопедична система спрямована на корекцію постави, зниження навантаження на куприк, попередження виникнення і розвитку захворювань хребта.

“Майстер Спін” відновлює природну форму хребта і правильну поставу шляхом м’якого розслаблення м’язів спини і розтягування хребта. Знімає втому і біль у спині, підвищує циркуляцію крові, підтримує хребет у фізіологічно правильній позі, дає упор попереку, знімаючи з неї навантаження і не дозволяючи сутулитися.

І, звичайно ж, пам’ятаєте, що будь-які хворобливі або дискомфортні відчуття в шиї, грудях або спині повинні стати приводом для візиту до лікаря. Тільки так можна не довести проблеми хребта до запущених форм і ускладнень, вчасно зупинивши або попередивши розвиток захворювання.