График работы: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Заказать звонок
Оберіть мову: Eng
Либідська
м. Київ, ТЦ "Інтервал Плаза", вул. Велика Васильківська, 143/2, п'ятий поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 08:30-20:30
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
Позняки
м. Київ, ТЦ "Паралель" вул. Мишуги 6, мінус перший поверх
Графік роботи: Пн.-Пт. 09:00-21:00
Сб.-Вс. 09:00-16:30 Замовити дзвінок
График работы: Пн.-Пт. 08:00-21:30
Сб.-Вс. 09:30-19:00 Заказать звонок

Людмила

Пацієнт: Людмила, 42
Захворювання: остеохондроз хребта ускладнений протрузії м/д шийного відділу хребта, сколіоз
Курс лікування: 45 сеансів

_0001818_imgЛюдмила звернулася в Центр з мігренню, надмірною втомлюваністю, нестабільність емоційного стану, тахікардією, дискомфортом в області грудної клітини, порушеннями в роботі серця, проблеми з шлунком і кишечником,підвищену пітливість, напади задишки, болями в поперековому відділі.

Була спрямована на МРТ обстеження шийного, грудного і поперекового відділу хребта.

Обстеження виявило сколіоз, остеохондроз, дегенеративно-дистрофічні зміни шийного, грудного і поперекового відділу хребта,ускладнені протрузії міжхребцевих дисків.

Лікування протрузій дисків виконувалося із застосуванням комплексної терапії. Лікування починалося з усунення больового синдрому шляхом зняття м’язового спазму. Було призначено 45 сеансів відновлення на лікувальному пристрої Кипарис, які сприяли зняттю болю, поліпшенню проходження нервових імпульсів, активізації кровопостачання, живлення тканин. Завдяки цьому, стимулювався приплив крові, а також поживних речовин до міжхребцевим дискам, обмінні процеси всередині них нормалізувалися, функції дисків поступово відновилися.

Також застосовувався масаж, який сприяв глибокому розслабленню м’язів, посилення обмінних процесів, циркуляції крові, усунув м’язові блоки, застійні явища в області хребта,

Комплексні заняття на Кипарисі та масаж дозволили включити природний механізм оздоровлення, а також відновити нормальні функції міжхребцевих дисків, повністю усунути біль, поліпшити обмін речовин, усунути викривлення хребта, прибрати зайву вагу.